Eesti Muusikaauhinnad 2020

Täiusliku foto nimel eluga riskinud reisiblogijad sattusid internetis põlu alla
Lisatud foto

FOTO: Pixabay

Sotsiaalmeedia mõjutajad Raquel ja Miguel postitasid Instagrami foto, mis on interneti kogukonna tagajalgadele ajanud.

Kõnealune foto sündis Sri Lanka väikelinnas Ellas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are all on a long journey, with problems to solve, lessons to learn, but most of all, experiences to enjoy 🙌🚂 For where are you now 🏠 and where you will go ✈️, for “I’ve always known” 🙋‍♂ and “I told you so” 🙄, for “nothing is happening” 🤷‍♀ and “all has gone wrong” 😭 just go out there 🍃 and don’t wait too long ⌛... No matter what happens, make sure you always enjoy this wonderful ride called life ♥️ When was the last time you went on a trip and wher did you go? ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #travellingourplanet #wondeful_places #bestvacations #living_destinations #travelcouple #togetherforever #coupleshoot #srilanka #srilankatrip #wanderlove

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Sotsiaalmeedia kasutajate sõnul on selline käitumine täiesti vastutustundetu. Nii mõnigi on glamuurselt paarilt küsinud, kas ühe foto nimel maksab tõesti eluga riskida. Eriti palju kriitikanooli lendab just Migueli suunas, kes oma tüdruksõbra elu ohtu seadis.

Paarike ise ei arva sugugi, et tegemist on taunimisväärse teoga, kuna rong olevat liikunud üliaeglaselt. Raqueli sõnul on ta iseseisev naine, kes teeb, mida soovib, seega ei maksa Migueli süüdistada.

Populaarne