Näitleja Jude Law geniaalne trikk, kuidas muuta lennukisöök talutavaks

Jude Law

FOTO: Daniel Leal-Olivas / PA Wire/PA Images/Scanpix

Pole mingi saladus, et lennukitoit pole just kõige maitsvam. Asi polegi niivõrd selles, et see on pakendatud plastikusse, näeb välja üsna vormitu ja tekstuur on kahtlane – peamiselt maitseb kõik õhus olles igavalt.

Ning kui sul niigi on juba ees pikk ja igav lend, on igav toit viimane asi, mida sa tahaksid. News.com.au rääkis aga kokk Jason Athertoniga, kes on hea sõber näitleja Jude Law'ga. Briti kokk, kes enda sõnade kohaselt lendab aastas 800 000 kilomeetrit, tunnistas, et püüdis iga hinna eest lennukitoitu vältida. Kui aga muud üle ei jää, kasutab ta Jude Law'lt õpitud trikki.

«Law ütles mulle, et võta alati lennukisse kaasa pudel Tabascot,» ütles Atherton. «Lennukitoit on alati nii maitsetu, kuid see terav kaste annab vajaliku naksakuse.»

Atherton tõdeb, et see küll ei muuda toidu maitset muuks kui vaid pipraseks, on see siiski märgatavalt parem kui süüa maitsetut jama. Kuulus telekokk Gordon Ramsay teatas samuti, et ta ei söö elu sees lennukitoitu. Tema nipp on hoopis lennujaama delist kaasa võtta head-paremat. «Valik Itaalia lihasid, väike klaas punast veini, õunaviilud Parmesani juustuga,» tõi ta välja oma eelistuse.

Lugu avaldati algselt 25.06.2018.

Populaarne

Tagasi üles