Eesti Muusikaauhinnad 2020

Tourestil jagub ka täna tegemist

Tourest reisimess Eesti Näituste messikeskuses.

FOTO: Eero Vabamägi

Täna on turismimessi Tourest viimane päev, kuid see ei tähenda sugugi, et pakkumised juba otsas oleks ja messilt enam häid reise ei saaks.

Mitmed reisiettevõtted alustavad mõnda uut kampaaniat igal messipäeval, mis tähendab, et ka touresti kolmandal päeval ehk täna leiab veel midagi täiesti uut. Näiteks Estraveli messiboksist saab alles alates tänasest osta reise Korfule Kreekas ja Costa del Solile Hispaanias, mis on nende selle aasta «messimaasikad.»

Go Travel reisibüroo turundusjuht ütles laupäeval Postimehele, et kuigi loomulikult on mitmed hotellipakkumised juba ostetud, siis mitte ükski sihtkoht välja müüdud ei ole ning endiselt tasub tulla reisipakkumisi otsima.

Tourestile tasub sel aastal tulla ka tegelikult siis, kui puhkusereisi soojale maale ei otsitagi, sõnas messi korraldustiimi liige, Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Mariann Lugus.

Lugus selgitas, et Eesti sünnipäevaaasta puhul on messi «Puhka Eestis» ala väga ülevaatlik kuna kõik maakonnad on esindatud. Seal ringi käimine ning eri maakondade boksidega tutvumine annab häid ideid, kuhu võiks Eesti siseselt reisida. Samuti on ehedat eesti toitu pakkuv «Elamused ja maitsed» hall omaette külastust väärt kas või siis kui soovid lihtsalt traditsioonilisi ja innovaatilisemaid eesti hõrgutisi maitsta.

Populaarne