Jaapani hotellis antakse külalistele ratastel liikuvad «iseparkivad» sussid

Nutisussid

FOTO: Kuvatõmmis videost

Isesõitvad autod ja bussid on Jaapani hotelli iseliikuvate susside kõrval eilne päev.

Jaapanis asuv nutihotell ProPILOT Park Ryokan on alati proovinud kliente kõiksugu põnevate nutilahendustega üllatada, vahendas House Beautiful. Nende kõige uuemaks lahenduseks on Nissani autonoomse sõidu tehnoloogial põhinevad sussid.

See tähendab, et õigele nupule vajutades lähevad sussid ise oma kindlaks määratud kohale tagasi ega jää põrandale vedelema.

Hotellitubades on lisaks nutisussidele ka ise parkivad lauad ja põrandal istumise padjad, mis kasutavad samuti Nissani ProPILOT Park tehnoloogiat.

Kuidas see töötab?

Nissan ProPILOT Park tehnoloogia loodi iseparkivatele autodele. See registreerib lähedalolevad esemed ning liigub siis nupuvajutusega valitud alale, ilma, et autojuht peaks ise autot juhtima või isegi autos istuma.

Sama tehnoloogiat kasutatakse ka ProPILOT Park Ryokani hotellis, et pakkuda klientidele lõbusat meelelahutust ja vähendada töötajate koormat.

«Iseparkivad sussid on loodud selleks, et tõsta teadlikkust automaatsete sõidutehnoloogiate olemasolust ning nende potentsiaalsete kasutusaladest,» sõnas Nissani esindaja Nick Maxfield.

Vaata videot hotelli põnevatest nutitehnoloogiatest:

Populaarne

Tagasi üles