Finnair parandab ühendust Tartuga ning avab uue sihtkoha

Finnairi lennuk.

FOTO: JACKY NAEGELEN/Reuters

Finnair teatas täna uuest lennugraafikust, mis ühendab Tartut Helsingiga ning uuest sihtkohast Lyonist Prantsusmaal. 

«Eesti on Finnairi jaoks oluline turg. Kõik peamised sihtkohad Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas, mis on läbi Helsingi olnud kättesaadavad Tallinnast, on nüüd saadaval ka Tartust ning see muudab Finnairi üheks parimaks valikuks Lõuna-Eesti regiooni inimestele,» selgitas Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Alates 28. aprillist muutub ettevõtte lennugraafik Tartu suunal kohalike reisijate jaoks mugavamaks. Lend Helsingist Tartusse hakkab väljuma esmaspäevast laupäevani kell 00.05 ning suundub Tartust tagasi Helsingisse kell 5.35. 

Finnair teatas samuti uue lennuliini avamisest Lyoni Prantsusmaale järgmisel talvehooajal. Kõrgetasemelise gastronoomia, ajalooliste vaatamisväärsuste ning Prantsuse Alpide läheduse poolest tuntud linn on suuruselt teine metropol Prantsusmaal.

Alates 11. detsembrist lisab Finnair oma graafikusse kaks iganädalast reisi Lyoni, mida hakatakse teisipäeviti ja laupäeviti opereerima lennukiga E90. Samuti lisab Finnair järgmiseks talvehooajaks väljumisi Osaka, Hong Kongi, Delhi ja Phuketi suunaliste pikamaalendude graafikusse. 

Kuna käesoleval aastal saab Finnair kätte oma kaheteistkümnenda Airbus 350 lennuki, lisab ettevõte mitu täiendavat väljumist oma populaarsematele pikamaa lennusuundadele.

Populaarne

Tagasi üles