Saaremaal tunnustati turismivaldkonna parimaid tegijaid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Saaremaa ralli

FOTO: Õhtuleht / Scanpix

Saarte Hääl kirjutab, et üheksandat aastat järjest kuulutati kolmes kategoorias välja Saare maakonna turisminduse parimad. Erandkorras anti tänavu välja ka turismi elutöö preemia, mille pälvis 50. juubelit tähistanud Saaremaa ralli korraldaja Saaremaa Rally MTÜ.

Kandidaatide esitamiseks parimate turismitegijate konkursile oli aega kuu ja selle jooksul laekus Visit Saaremaale 17 avaldust. Kolmapäeval koos istunud kuue turismiga seotud organisatsiooni esindajad valisid nominentide seast parimad ning üleeile õhtul Kuressaare Pritsumajas toimunud turismi aastalõpupeol anti tunnustused ka üle.

Parima turismiarendaja nominendid olid Kuressaare tänavafestival, MTÜ Saaremaa Võrkpall ja Kuressaare tänavapiknik. Tiitli pälvis neist viimane, mis on turismitegijate ja ka teiste seal osalenute hinnangul täiesti ainulaadne algatus.

Tänavapikniku kohta on ka öeldud, et ürituse näol on tegemist kui päriselu Facebookiga. See kogub suurte sammudega aina enam hoogu ja tuntust ning kasvab iga aastaga. Tegemist on igati tänuväärse hooaega pikendava üritusega.

Loe edasi Saarte Häälest.

Tagasi üles