Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kolmas osa: mõõduvõtt Gruusia talutöödes

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Kiired ja Ilusad Gruusias | FOTO: Kanal 2

Kanal 2 ekraanil jätkub taas lõbus seiklus mööda Gruusiat ja sel korral ootavad Sepo Seemani, Ago Andersoni, Tanel Padarit ja Ott Seppa ees talutööd Gruusia moodi.

Kui seiklussaate teises osas said Tanel Padar ja Ott Sepp otsustada päevaülesande, siis tänases osas on jäme ots Ago Andersoni ja Sepo Seemani ehk võistkonna «Ilusad» kätes. Juba varavalges ajavad nad oma konkurendid üles, et suunduda karjamaale mõõtu võtma talutöödes.

Esimeseks ülesandeks saab meestel lamba- ja kitsekarja aedikusse kokku ajamine, mida Sepo võrdleb tantsupeo juhtimisega. Ent sellega väljakutse ei lõpe, sest tõeline katsumus läheb lahti siis, kui «Kiired» ja «Ilusad» peavad tõestama, et suudavad loomi ka lüpsta. Kes suudab suurema koguse kätte saada, see ka peale jääb. Justkui oma nimele kohaselt saab tiim «Kiired» lüpsmisega tõesti kärmelt ühele poole. Ent kiirus pole võistluses määrav ja kuigi Sepo ja Ago jäävad hätta looma kinni püüdmisega, saadab neidki lõpuks edu.

VAATA SAATE KOLMANDAT OSA:

Tagasi üles