Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kaheksa kõige piinlikumat kogemust lennukis

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Kehvasti käituvad lapsed | FOTO: Vida Press

Lennureisijate seas korraldati küsitlus, kus paluti inimestel rääkida piinlikest kogemustest, mille põhjal pandi kokku üsna humoorikas nimekiri.

Kõige piinlikumaks pidasid küsitletud seda, kui nad mõjutasid kuidagi oma tegevusega kaasreisijat, vahendab Daily Mail.

1. Teise najal magamine – 65 protsenti vastanutest ütles, et on kunagi seda teinud või kõrvalt näinud. Väidetavalt on kõige piinlikum, kui jääd kõrval istuva võõra najal magama.

2. Pagasi loopimine – teisel kohal piinlikkuse edetabelis oli kellelegi oma käsipagasi pähe kukutamine. Kui pagas on raske, võib olla keeruline seda üles pagasiriiulile suruda ning mõnikord võib see sealt suure hooga alla lennata, otse teisele inimesele pähe.

3. Vaidlused – piinlikuks peeti ka vaidluseid, mis istekoha pärast tekkida võivad.

4. Kukkumine – pool vastanutest tõi välja, et on komistanud ja võõrale inimesele sülle kukkunud, mis tekitas neis ka piinlikkustunde.

5. Puuks ja krooks – kaks häälitsust, mis tekitavad piinlikust nii omanikule kui ka kaasreisijatele.

6. Ilastamine – magada on küll mõnus, kuid ärgates on piinlik kui näed, et oled enda ja hullemal juhul ka kaaslase täis ilastanud.

7. Vale ukse avamine – lennuki tualettide uksed ei ole just kõige kindlamini suletavad, mistõttu kehvalt lukustades on seda väljastpoolt lihtne avada.

8. Halvasti käituvad lapsed – ilmselt tekitavad lapsed kõige rohkem piinlikkust vanematele, sest kogu ülejäänud reisijatest õhkab halvakspanu.

Tagasi üles