Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Turismiteo auhinnale kandideerivad nii ERM kui ka EST-brändikampaania autor

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
TRT02:EESTI RAHVA MUUSEUM :TARTU, EESTI, 01OCT16 - ERM on esimest p | FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti Turismifirmade Liit valis välja tänavused parima turismiedendaja ja turismiobjekti nominendid.

Turismiobjekt 2016 kategoorias kandideerib kokku viis nominenti: Eesti Rahva Muuseum, Haapsalu linn, Kadrioru Kunstimuuseum, Hotell Lydia ja Olustvere mõis. ETFLi peasekretäri Mariann Luguse sõnul on tänavune valik väga esinduslik, sest tunnustamist väärt turismiobjekte oli möödunud aastal mitu.

«Nominentide valimisel peame oluliseks nii objekti üldist tuntust, klientide laitmatut teenindust, uudset lähenemist ja head turundustööd kui ka professionaalsust Eesti turismifirmadega suhtlemisel,» ütles Lugus. «Eesti turisminduse tase muutub aasta-aastalt aina kõrgemaks ning seetõttu on päris raske kõikide heade nominentide seast seda üht ja parimat välja valida.»

Turismiedendaja 2016 auhinnale kandideerivad merekaru ja kahemastilise purjelaeva Kajsamoor kapten Herkki Haldre, Eestile EST-sõnaosa brändikampaania teinud hollandlane Peter Kentie ja tulihingeline turismiedendaja Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

«See aasta on toonud põnevad parima turismiedendaja kandidaadid nii Eestist kui ka välismaalt. Aasta turismiedendaja peab tegelema otseselt turismialase ettevõtluse küsimustega, olema edukas uute projektide käivitamisel ning realiseerimisel ja mõjutama oma isikliku tegevusega Eestis või välisriikides oluliselt turismi positiivset arengut Eestis,» kirjeldas Lugus.

Eesti Turismifirmade Liit kuulutab aasta parimat turismiobjekti välja alates aastast 1990 ning parimat turismiedendajat 1992. aastast. Aasta parima turismiobjekti ja -edendaja kuulutab ETFLi president välja iga-aastase turismimessi Tourest avamisel, mis toimub tänavu 10. veebruaril. Aasta parimale objektile ja edendajale väljastab ETFL vastava tunnistuse ning mälestusplaadi.

Tagasi üles