Eesti Muusikaauhinnad 2020

Jaanipäeva pidulistel võib Saaremaalt mandrile saamisega raskusi tekkida

Virtsus parvlaevalt maha tulevad autod.

FOTO: Erik Prozes / Postimees / Scanpix Baltics

Suuremale osale jaanipäeval Saaremaalt mandrile suunduvatele parvlaeva väljumistele on e-piletite müük lõppenud ja kiirelt täituvad ka 25. juunil Kuivastust Virtsu liikuvad reisid.

Täna kella 18.15 seisuga olid parvlaevapiletite veebipoe tuulelaevad.ee andmetel välja müüdud e-piletid kõigile Saaremaalt mandrile suunduvatele 24. juuni väljumistele alates kella 9.40-st.

Üle poole piletitest oli välja müüdud ka kella 8.30-le ja 9.10-le väljumisele. Veel jagus kohti neljale varahommikusele väljumisele ehk kella viiesele, 6.10, 7.20 ja 7.45 väljumistele.

FOTO: Kuvatõmmis

Kiiresti täituvad ka jaanipäevajärgse päeva ehk 25. juunil Saaremaalt mandrile suunduvad praamid. 27-st väljumisest kolmele on e-piletid välja müüdud ning üheksal väljumisel oli vähemalt pooled piletitest müüdud.

Kellel nendeks aegadeks e-pileteid ostetud ei ole, kuid väga tahab mandrile jõuda, saab panna oma panused sadama kassast üldjärjekorras müüdavatele piletitele.

FOTO: Kuvatõmmis

Kui aga mõni hiline reisija või reisiseltskond tahab kas 24. või 25. juunil vastupidi - mandrilt Saaremaale sõita -, siis hetkel on praktiliselt kõigile väljumistele lahedalt ruumi ning seal tormijooksu tekkima ei peaks.

Samas on sinna veel kaks nädalat aega, mistõttu võib see veel kõik kiirelt muutuda.

FOTO: Kuvatõmmis

FOTO: Kuvatõmmis

Populaarne