Eestlasi köidavad puhkusesihtkohad Tai, India ja Dubai

Rand Goas, Indias.

FOTO: SCANPIX

Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) liikmete andmetel on  eestlaste puhkusereiside aktiivsus võrreldes varasemate aastatega püsinud stabiilsena, kasvanud on nõudlus põneva kultuuriga sihtkohtade nagu Tai, India ja Dubai vastu.

«ETFLi liikmete andmetel on eestlaste seas sel aastal eriti populaarsed Kanaari saared ja Türgi, samas on kasvanud nõudlus sooja kliima ning põneva kultuuriga kaugemate sihtkohtade nagu Tai, India ja Dubai vastu,» ütles ETFLi peasekretär Kristen Lahtein ning lisas: «Lisaks soojamaareisidele on eestlased huvitatud sportlikust suusapuhkusest Skandinaavias ja Alpides. Võõrad ei ole enam ka suusakuurordid Ameerikas ning Kanadas.»

Kui lähenev sügisene koolivaheaeg on pigem eestlaste jaoks võimalus perega puhkamiseks, siis jõulupühadel puhkavad Lahteina sõnul ka kõik ülejäänud maailma rahvad. «Kindlasti tasuks oma jõulupühade ja aastavahetuse puhkuseplaanidele mõelda juba täna. Kuna sel ajal reisib kogu maailm, siis viimasel minutil puhkust planeerides ei pruugi soovitud sihtkoha pileteid enam saada,» lisas Lahtein.

Populaarne

Tagasi üles