10. Maldiivid Väikseim Aasia riik tõmbab puhkajaid ligi tänu maalilistele korallsaartele. Maailma esimeses veealuses restoranis saab süüa ja juua otse mereelukate keskel.

FOTO: SCANPIX

Inglise odavreisibüroo Sunshine viis Briti vastabiellunute seas läbi küsitluse, milles selgitati välja, kus nad kõige meelsamini mesinädalaid veedaksid. Üllatuslikult ei pääsenud edetabelisse Veneetsia ja Pariis, millele tänapäeval eelistatakse eksootilisemaid paiku. Reisifirmade arvates tahavad britid traditsiooniliste sihtkohtade asemel üha innukamalt avastada uusi ja ebatavalisi kohti.

9. Tai Ärksa ööelu ja idülliliste randadega Tai kogub üha enam populaarsust. Turistidel soovitatakse ära käia Smaragd-Budd­ha templis ja pealinnas Bangkokis osturetkele minna.

FOTO: SCANPIX

Egiptuse püramiidid.

FOTO: SCANPIX

Jaapan.

FOTO: SCANPIX

6. New York Suur Õun meelitab šoppamisvõimaluste ja kuulsate vaadetega ning paljud soovivad elu jooksul vähemalt korra selles USA suurimas linnas ära käia.

FOTO: SCANPIX

5. Bulgaaria Suure üllatajana pulmareiside sihtkohtade esikümnesse jõudnud Bulgaaria võlub turiste rikka ajaloo ja kultuuriga, kuid pakub samas ka võimalusi rannas lõõgastuda.

FOTO: SCANPIX

4. Las Vegas Las Vegases on võimalik tappa kaks kärbest ühe hoobiga – ebatraditsioonilisel moel naituda ja veeta seejärel Vegases ka mesinädalad.

FOTO: SCANPIX

3. Jamaica Kariibi meres asuvat saart ehivad maailma ühed kauneimad rannad, mis on siiani täiesti rikkumatult säilinud. Kohalikud hoolitsevad külaliste eest kümnel eri moel.

FOTO: SCANPIX

2. Marrakech, Maroko Ideaalne sihtkoht neile, kes tahavad lõõgastuda rikkaliku kultuuri ja kaunite vaadete keskel. Turistidel soovitakse uidata turgudel, kohalikke toite maitsta ja õhtul romantilisele kaamelisõidule minna.

FOTO: SCANPIX

1. Seišellid India ookeanis asuv saarestik kangastub vastabiellunute unistustes valgete liivarandade, selge merevee ja elamusi pakkuvate värskete roogadega paigana.

FOTO: SCANPIX